Map Locations

Instituti
  • Institut za ratarstvo i povrtarstvo
  • Institut za proučavanje lekovitog bilja "Josif Pancic"
  • Institut za rudarstvo i metalurgiju
  • Institut za savremenu istoriju
  • Institut za šumarstvo
  • Institut za stocarstvo
  • Institut za primenu nuklearne energije "INEP"
  • Institut za primenu nauke u poljoprivredi
  • Institut za opštu i fizičku hemiju a.d.
  • Institut za onkologiju i radiologiju Srbije
  • Institut za pedagoška istraživanja
  • Institut za pesticide i zaštitu životne sredine
  • Institut za povrtarstvo d.o.o.
  • Institut za tehnologiju nuklearnih i drugih mineralnih sirovina ITNMS
  • Institut za uporedno pravo
  • Naucni institut za prehrambene tehnologije
  • Istorijski institut
  • Ola institut d.o.o.
  • Tehnicki opitni centar
  • Vojnotehnički institut
  • Vojnogeografski institut u Beogradu
  • Institut za zemljište u Beogradu
  • Institut za zaštitu bilja i životnu sredinu
  • Institut za veterinarstvo „Novi Sad“
  • Institut za veterinarstvo Srbije
  • Institut za virusologiju
  • Institut za voćarstvo
  • Institut za vodoprivredu "Jaroslav Cerni" a.d. u Beogradu
  • Institut za nuklearne nauke "Vinca"
  • Institut za noviju istoriju
  • Institut političke studije
  • Institut IRITEL a.d.
  • Institut za arhitekturu i urbanizam Srbije
  • Institut za biološka istraživanja "Siniša Stankovic"
  • Institut za evropske studije
  • Institut za ekonomiku poljoprivrede
  • Institut GOŠA
  • Institut ekonomskih nauka
  • Elektrotehnički institut "Nikola Tesla" a.d.
  • Astronomska opservatorija
  • Institut "Mihajlo Pupin"
  • Institut "Kirilo Savic" a.d.
  • Institut društvenih nauka
  • Institut za filozofiju i društvenu teoriju
  • Institut za fiziku
  • Institut za medunarodnu politiku i privredu
  • Institut za medicinska istraživanja
  • Institut za molekularnu genetiku i genetičko inženjerstvo
  • Institut za molekularnu genetiku i geneticko inženjerstvo u Beogradu
  • Institut za nizijsko šumarstvo i životnu sredinu
  • Institut za multidisciplinarna istraživanja
  • Institut za kukuruz "Zemun Polje"
  • Institut za krmno bilje d.o.o. u Kruševcu
  • Institut za higijenu i tehnologiju mesa
  • Institut za hemiju
  • Institut za ispitivanje materijala "IMS" a.d. u Beogradu
  • Institut za književnost i umetnost u Beogradu
  • Institut za kriminološka i sociološka istraživanja U Beogradu
  • Arheološki institut
Osnovne škole
  • Radislav Nikčević
  • Rade Končar
  • Rade Drainac
  • Radoje Domanović
  • Radoje Domanović
  • Radoje Domanović
  • Radoje Domanović
  • Rade Dodić
  • Rada Šubakić
  • Prva osnovna škola kralja Petra II
  • Prva osnovna škola
  • Prva obrenovačka osnovna škola
  • Prva vojvođanska brigada
  • Prvi maj
  • Rada Miljković
  • Prvi srpski ustanak
  • Radoje Domanović
  • Radojka Lakić
  • Ratko Pavlović Ćićko
  • Ratko Mitrović
  • Ratko Mitrović
  • Ratko Vukićević
  • Rifat Burdžević Tršo
  • Rifat Burdžović-Tršo
  • Rifat Burdžović Tršo
  • Ratko Jovanović
  • Rastko Nemanjić - Sveti Sava
  • Radovan Kovačević
  • Radomir Lazić
  • Radovan Kovačević Maksim
  • Rajak Pavićević
  • Raška
  • Rajko Mihajlović
  • Prva kragujevačka gimnazija
  • Profesor Ibrahim Keljmendi
  • Petar Petrović Njegoš
  • Petar Nikolić
  • Petar Leković
  • Petar Petrović Njegoš
  • Petar Petrović Njegoš
  • Petar Radovanović
  • Petar Petrović Njegoš
  • Petar Kočić
  • Petar Kočić
  • Petar Drapšin
  • Pavle Savić
  • Pavle Ilić Veljko
  • Petar Kočić
  • Petar Kočić
  • Petar Kočić
  • Petar Kočić
  • Petar Tasić
  • Petar Vragolić
  • Posavski partizani
  • Popinski borci
  • Plavi krug
  • Povratak prirodi
  • Predrag Devedžić
  • Predrag Kožić
  • Predrag i Miodrag Mihajlović
  • Pionir
  • Petro Kuzmjak
  • Petefi Šandor
  • Petefi brigada
  • Petefi Šandor
  • Petefi Šandor
  • Petefi Šandor
  • Petefi Šandor
  • Rudovci
  • Ruža Đorđević Crna
  • Školski centar sa domom učenika Dositej Obradović
  • Škola za osnovno obrazovanje odraslih Đuro Salaj
  • Škola za osnovno obrazovanje odraslih Tihomir Stanković
  • Slavko Rodić
  • Slavko Rodić
  • Slavko Rodić
  • Slavko Rodić
  • Škola za osnovno obrazovanje odraslih Sveti Sava
  • Škola za osnovno obrazovanje odraslih Obrenovac
  • Škola za Osnovno muzičko Obrazovanje
  • Škola za osnovno muzičko obrazovanje
  • Škola za osnovno muzička obrazovanje
  • Škola za osnovno obrazovanje odraslih
  • Škola za osnovno obrazovanje odraslih
  • Škola za osnovno obrazovanje odraslih Braća Stamenković
  • Škola za osnovno obrazovanje odraslih
  • Slobodan Bajić Paja
  • Slobodan Bajić Paja
  • Sremski front
  • ŠOOO Radnički univerzitet
  • ŠOOO Dositej Obradović
  • Sreten Mladenović Mika
  • Stanimir Veljković Zele
  • Stanislav Sremčević
  • Stanislav Binički
  • Sonja Marinković
  • Sonja Marinković
  • Slobodan Malbaški
  • Slobodan Jović
  • Slobodan Savković
  • Slobodan Sekulić
  • Sonja Marinković
  • Sonja Marinković
  • Škola za osnovno i srednje obrazovanje Vukašin Marković
  • Škola za osnovno i srednje obrazovanje Vožd
  • Sava Šumanović
  • Sava Šumanović
  • Sava Munćan
  • Sava Žebeljan
  • Sečenji Ištvan
  • Selami Haliči
  • Selakovac
  • Sava Maksimović
  • Sava Kovačević
  • Šamu Mihalj
  • Sami Frašeri
  • Ruđer Bošković
  • Šarski odred
  • Sava Jovanović Sirogojno
  • Sava Kerković
  • Sava Jovanović Sirogojno
  • Servo Mihalj
  • Servo Mihalj
  • Škola za muzičke talente
  • Škola za muzičke talente
  • Škola za decu oštećenog sluha Stefan Dečanski
  • Škola za osnovno i srednje obrazovanje Bratstvo
  • Škola za osnovno i srednje obrazovanje Jelena Majstorović
  • Škola za osnovno i srednje obrazovanje Vidovdan
  • Škola za osnovno i srednje obrazovanje Kosovski božur
  • Škola sa internatom za decu oštećenog sluha i govora 11. maj
  • Škola sa domom za učenike oštećenog sluha
  • Sestre Pavlović
  • Sestre Ilić
  • Sestre Radović
  • Sijarinska Banja
  • Skadarlija
  • Simeon Aranicki
  • Paja Marganović
  • Paja Jovanović
  • Muzička škola Josif Marinković
  • Muzička škola Josif Marinković
  • Muzička škola Isidor Bajić
  • Muzička škola Josif Marinković
  • Muzička škola Josip Slavenski
  • Muzička škola Jovan Bandur
  • Muzička škola Josip Slavenski
  • Muzička škola Filip Višnjić
  • Muzička škola Dr. Vojislav Vučković
  • Muzička škola Bartok Bela
  • Muzička škola
  • Muzicka skola
  • Muzička škola Božidar Trudić
  • Muzička škola Davorin Jenko
  • Muzička škola Dr Vojislav Vučković
  • Muzička škola Dr Dragutin Gostuški
  • Muzička škola Kornelije Stanković
  • Muzička škola Kornelije Stanković
  • Muzička škola Petar Ilić
  • Muzička škola Miodrag Vasiljević
  • Muzička škola Miodrag Vasiljević
  • Muzička škola Petar Konjović
  • Muzicka skola Petar Konjović
  • Muzička škola Petar Krančević
  • Muzička škola Petar Konjović
  • Muzička škola Miloje Milojević
  • Muzička škola Miloje Milojević
  • Muzička škola Kosta Manojlović
  • Muzička škola Kornelije Stanković
  • Muzička škola Kosta Manojlović
  • Muzička škola Marko Tajčević
  • Muzička škola Milenko Živković
  • Muzička škola Mihailo Vukdragović
  • Muzička škola
  • Muzička škola
  • Mlada pokolenja
  • Mitropolit Mihailo
  • Mito Igumanović
  • Mladen Marković
  • Mladost
  • Mladost
  • Mladost
  • Miša Živanović
  • Miša Stojković
  • Miroslav Antić
  • Miroslav Antić
  • Miroslav Antić
  • Miroslav Antić
  • Miroslav Antić
  • Miroslav Mika Antić
  • Miroslav Antić Mika
  • Mladost
  • Mladost
  • Moša Pijade
  • Moša Pijade
  • Moša Pijade
  • Moša Pijade
  • Moša Pijade
  • Muarem Kadriju
  • Moša Pijade
  • Moša Pijade
  • Moša Pijade
  • Moma Stanojlović
  • Mladost
  • Momčilo Popović Ozren
  • Momčilo Ranković
  • Montesori osnovna škola
  • Momčilo Živojinović
  • Muzička škola Ranko Krivić
  • Muzička škola Stanislav Binički
  • Novak Radonjić
  • Njegoš
  • Nikolaj Velimirović
  • Ognjena Price
  • Olga Milošević
  • Olga Petrov
  • Olga Petrov
  • Nikola Đurković
  • Nikola Vukićević
  • Nikola Tesla
  • Nikola Tesla
  • Nikola Tesla
  • Nikola Tesla
  • Nikola Tesla
  • Nikola Tesla
  • Nikola Tesla
  • Olga Petrov Radišić
  • OŠ Grabovac
  • Osnovna muzička škola Teodor Toša Andrejević
  • Osnovna muzička škola
  • Osnovna muzička škola
  • Osnovna muzička škola Vatroslav Lisinski
  • Osnovna škola i gimnazija Pjetro Kuzmjak sa domom učenika
  • Osnovna škola za slušno oštećenu decu Miodrag Matić
  • Osnovna škola za obrazovanje odraslih Čačak
  • Osnovna muzička škola
  • Osnovna i srednja muzička škola Amadeus
  • OŠ Mur
  • OŠ Leposavić
  • OŠ Ruđer Bošković
  • Oslobodioci Beograda
  • Oslobodioci Beograda
  • OSLOBODIOCI BEOGRADA
  • Nikola Tesla
  • Nikola Tesla
  • Muzička škola Stevan Mokranjac
  • Muzička škola Stevan Mokranjac
  • Muzička škola Stevan Mokranjac
  • Muzička škola Stevan Mokranjac
  • Muzička škola Vladimir Đorđević
  • Muzička škola Vladimir Đorđević
  • Muzička škola Vladimir Đorđević
  • Muzička škola Stevan Mokranjac
  • Muzička škola Stevan Mokranjac
  • Muzička škola Stevan Hristić
  • Muzička škola Stevan Hristić
  • Muzička škola Stanislav Binički
  • Muzička škola Stevan Hristić
  • Muzička škola Stevan Mokranjac
  • Muzička škola Stevan Mokranjac
  • Muzička škola Stevan Mokranjac
  • Muzička škola Vuk Karadžić
  • Muzička škola Živorad Grbić
  • Nikodije Stojanović Tatko
  • NH Siniša Nikolajević
  • Nestor Žučni
  • Nikola Skobaljić
  • Nikola Tesla
  • Nikola Tesla
  • Nikola Tesla
  • Nebojša Jerković
  • Natalija Nana Nedeljković
  • Nada Purić
  • Nada Popović
  • Nadežda Petrović
  • Nadežda Petrović
  • Nata Jeličić
  • Naim Frašeri
  • Stanko Krstin
  • Stanoje Glavaš
  • Vuk Karadžić
  • Vuk Karadžić
  • Vuk Karadžić
  • Vuk Karadžić
  • Vuk Karadžić
  • Vuk Karadžić
  • Vuk Karadžić
  • Vuk Karadžić
  • Vuk Karadžić
  • Vuk Karadžić
  • Vuk Karadžić
  • Vuk Karadžić
  • Vuk Karadžić
  • Vuk Karadžić
  • Vuk Karadžić
  • Vuk Karadžić
  • Vuk Karadžić
  • Vuk Karadžić
  • Vuk Karadžić
  • Vuk Karadžić
  • Vuk Karadžić
  • Vuk Karadžić
  • Vuk Karadžić
  • Vuk Karadžić
  • Vuk Karadžić
  • Vuk Karadžić
  • Vuk Karadžić
  • Vuk Karadžić
  • Vuk Karadžić
  • Vuk Karadžić
  • Vuk Karadžić
  • Vuk Karadžić
  • Vuk Karadžić
  • Vuk Karadžić
  • Vuk Karadžić
  • Vojvoda Živojin Mišić
  • Vojvoda Stepa
  • Vojvoda Radomir Putnik
  • Vožd Karađorđe
  • Vožd Karađorđe
  • Vuk Karadžić
  • Vožd Karađorđe
  • Vojvoda Radomir Putnik
  • Vojvoda Prijezda
  • Vlado Ćetković
  • Vladislav Ribnikar
  • Vladislav Petković Dis
  • Vojislav Ilić Mlađi
  • Vojislav Voka Savić
  • Vojvoda Mišić
  • Vojvoda Mišić
  • Vuk Karadžić
  • Vuk Karadžić
  • Vuk Karadžić
  • Vuk Karadžić
  • Vuk Karadžić
  • Vuk Karadžić
  • Vuk Karadžić
  • Vuk Karadžić
  • Vuk Karadžić
  • Vuk Karadžić
  • Vuk Karadžić
  • Vuk Karadžić
  • Vuk Karadžić
  • Vuk Karadžić
  • Vuk Karadžić
  • Vuk Karadžić
  • Vuk Karadžić
  • Vuk Karadžić
  • Vuk Karadžić
  • Đura Daničić
  • Đura Daničić
  • Đorđe Simeonović
  • Đura Filipović
  • Đura Jakšić
  • Đura Jakšić
  • Đura Jakšić
  • Đorđe Natošević
  • Đorđe Maletić
  • Zmaj Jova Jovanović
  • Živko Tomić
  • Živko Ljujić
  • Zmaj Jova Jovanović
  • Đeneral Marko Đ. Katanić
  • Đorđe Krstić
  • Đorđe Jovanović
  • Đura Jakšić
  • Đura Jakšić
  • Đura Jakšić
  • Đura Jakšić
  • Đura Jakšić
  • Đura Jakšić
  • Đura Jakšić
  • Đuro Strugar
  • Đuro Salaj
  • Đura Jakšić
  • Đura Jakšić
  • Đura Jakšić
  • Đura Jakšić
  • Đura Jakšić
  • Đura Jakšić
  • Đura Jakšić
  • Đura Jakšić
  • Živadinka Divac
  • Živadin Apostolović
  • Žabare
  • Vukova spomen škola
  • Vuk Stefanović Karadžić
  • Zaga Malivuk
  • Žarko Zrenjanin
  • Žarko Zrenjanin
  • Žarko Zrenjanin
  • Vuk Stefanović Karadžić
  • Vuk Stefanović Karadžić
  • Vuk Karadžić
  • Vuk Karadžić
  • Vuk Karadžić
  • Vuk Karadžić
  • Vuk Karadžić
  • Vuk S. Karadžić
  • Vuk Karadžić
  • Žarko Zrenjanin
  • Žarko Zrenjanin
  • Zdravko Jovnović
  • Zdravko Gložanski
  • Žarko Zrenjanin Uča
  • Zenelj Hajdini
  • Zenuni
  • Žikica Jovanović Španac
  • Žika Popović
  • Žarko Zrenjanin
  • Žarko Zrenjanin
  • Žarko Zrenjanin
  • Žarko Zrenjanin
  • Žarko Zrenjanin
  • Žarko Zrenjanin
  • Žarko Zrenjanin
  • Žarko Zrenjanin
  • Vladislav Petković Dis
  • Vladislav Petković Dis
  • Sveti Sava
  • Sveti Sava
  • Sveti Sava
  • Sveti Sava
  • Sveti Sava
  • Sveti Sava
  • Sveti Sava
  • Sveti Sava
  • Sveti Sava
  • Sveti Sava
  • Sveti Sava
  • Sveti Sava
  • Sveti Sava
  • Sveti Sava
  • Sveti Sava
  • Sveti Sava
  • Sveti Sava
  • Sveti Sava
  • Sveti Sava
  • Sveti Sava
  • Sveti Sava
  • Sveti Sava
  • Sveti Sava
  • Sveti Sava
  • Sveti Sava
  • Sveti Sava
  • Sveti Sava
  • Sveti Sava
  • Sveti Sava
  • Sveti Sava
  • Sveti Sava
  • Sveti Sava
  • Sveti Sava
  • Sveti Georgije
  • Sutjeska
  • Stepa Stepanović
  • Stepa Stepanović
  • Stefanija Mihajlović
  • Stevan Aleksić
  • Stevan Čolović
  • Stevan Filipović
  • Stevan Dukić
  • Stefan Nemanja
  • Stefan Nemanja
  • Stari Grad
  • Stari grad
  • Stanoje Miljković
  • Stari Kovač Đula
  • Starina Novak
  • Stefan Nemanja
  • Stefan Nemanja
  • Stevan Jakovljević
  • Stevan Joksimović
  • Stojan Novaković
  • Stojan Ljubić
  • Stevica Jovanović
  • Stojan Novaković
  • Stojan Živković Stole
  • Sutjeska
  • Stručna služba Osnovnih škola Združena škola
  • Stevan Sremac
  • Stevan Sremac
  • Stevan Mokranjac
  • Stevan Knićanin
  • Stevan Sinđelić
  • Stevan Sinđelić
  • Stevan Sremac
  • Stevan Sinđelić
  • Sveti Sava
  • Sveti Sava
  • Veljko Banašević
  • Velizar Stanković Korčagin
  • Velimir Markićević
  • Veljko Dugošević
  • Veljko Dugošević
  • Veljko Dugošević
  • Veljko Dugošević
  • Velika Drenova
  • Vasa Živković
  • Vasa Pelagić
  • Vasa Čarapić
  • Uroš Predić
  • Vasa Pelagić
  • Vasa Pelagić
  • Vasa Stajić
  • Vasa Stajić
  • Veljko Petrović
  • Veljko Vlahović
  • Vladimir Bukilić
  • Vladika Nikolaj Velimirović
  • Vlada Obradović Kameni
  • Vladimir Nazor
  • Vladimir Nazor
  • Vladimir Rolović
  • Vladimir Perić Valter
  • Vlada Aksentijević
  • Vitko i Sveta
  • Vera Blagojević
  • Veljko Vlahović
  • Vera Miščević
  • Vera Radosavljević
  • VI udarne vojvođanske brigade
  • Veselin Masleša
  • Ujedinjene nacije
  • Ugrin Branković
  • Svetozar Marković
  • Svetozar Marković
  • Svetozar Marković
  • Svetozar Marković
  • Svetozar Marković
  • Svetozar Marković
  • Svetozar Marković
  • Svetolik Ranković
  • Svetolik Lazarević Lazo
  • Sveti Sava
  • Sveti Sava
  • Sveti Sava
  • Sveti Sava
  • Sveti đakon Avakum
  • Svetislav Mirković Nenad
  • Svetislav Golubović Mitraljeta
  • Svetozar Marković
  • Svetozar Marković Toza
  • Trajko Stamenković
  • Trajko Perić
  • Toplički heroji
  • Treći kragujevački bataljon
  • Triva Vitasović Lebarnik
  • Ugljare
  • Učitelj Tasa
  • Tomaš Garig Masarik
  • Tatomir Anđelić
  • Svetozar Miletić
  • Svetozar Marković-Toza
  • Svetozar Miletić
  • Svetozar Radić
  • Tanasko Rajić
  • Takovski ustanak
  • Mirko Tomić
  • Mirko Jovanović
  • Bratstvo jedinstvo
  • Bratstvo jedinstvo
  • Bratstvo jedinstvo
  • Bratstvo jedinstvo
  • Bratstvo jedinstvo
  • Bratstvo jedinstvo
  • Bratstvo jedinstvo
  • Bratstvo jedinstvo
  • Bratstvo jedinstvo
  • Branko Radičević
  • Branko Radičević
  • Branko Radičević
  • Bratstvo
  • Bratstvo
  • Bratstvo jedinistvo
  • Bratstvo - jedinstvo
  • Bubanjski heroji
  • Čaki Lajoš
  • Desanka Maksimović
  • Desanka Maksimović
  • Danilo Zelenović
  • Desanka Maksimović
  • Desanka Maksimović
  • Desanka Maksimović
  • Desanka Maksimović
  • Danilo Kiš
  • Ćirilo i Metodije
  • Car Konstantin
  • Ćamil Sijarić
  • Čegar
  • Čeh Karolj
  • Čibukovački partizani
  • Ćele kula
  • Branko Radičević
  • Branko Radičević
  • Branko Radičević
  • Branko Radičević
  • Branko Radičević
  • Branko Radičević
  • Branko Radičević
  • Branko Radičević
  • Branko Radičević
  • Branko Radičević
  • Branko Radičević
  • Branko Radičević
  • Branko Pešić
  • Branko Perić
  • Branko Radičević
  • Branko Radičević
  • Branko Radičević
  • Branko Radičević
  • Branko Radičević
  • Branko Radičević
  • Branko Radičević
  • Branko Radičević
  • Branko Radičević
  • Branko Radičević
  • Branko Radičević
  • Branko Radičević
  • Branko Radičević
  • Branko Radičević
  • Branko Radičević
  • Branko Radičević
  • Branko Radičević
  • Branko Radičević
  • Branko Radičević
  • Branko Radičević
  • Branko Radičević
  • Desanka Maksimović
  • Desanka Maksimović
  • Dositej Obradović
  • Dositej Obradović
  • Dositej Obradović
  • Doža Đerđ
  • Dr Aleksandar Sabovljev
  • Dr Jovan Cvijić
  • Dr Boško Vrebalov
  • Dositej Obradović
  • Dositej Obradović
  • Dositej Obradović
  • Dositej Obradović
  • Dositej Obradović
  • Dositej Obradović
  • Dositej Obradović
  • Dositej Obradović
  • Dositej Obradović
  • Dr Jovan Cvijić
  • Dr Zoran Đinđić
  • Dragojlo Dudić
  • Dragiša Mišović
  • Dragiša Mihajlović
  • Dragomir Marković
  • Dragomir Trajković
  • Draževac
  • Draža Marković Rođa
  • Dragiša Luković Španac
  • Dragi Makić
  • Dr Đorđe Natošević
  • Dr Đorđe Joanović
  • dr. Arčibald Rajs
  • Dr. Ibrahim Bakić
  • Dragan Marinković
  • Dr. Tihomir Ostojić
  • Dositej Obradović
  • Dositej Obradović
  • Dimitrije Davidović
  • Deveti oktobar
  • Despot Stefan Visoki
  • Dimitrije Tucović
  • Dimitrije Tucović
  • Diturija
  • Dimitrije Tucović
  • Despot Stefan Lazarević
  • Despot Stefan Lazarević
  • Desanka Maksimović
  • Desanka Maksimović
  • Desanka Maksimović
  • Desanka Maksimović
  • Desanka Maksimović
  • Despot Stefan
  • Desanka Maksimović
  • Dobrila Stambolić
  • Dobrinka Bogdanović
  • Dositej Obradović
  • Dositej Obradović
  • Dositej Obradović
  • Dositej Obradović
  • Dositej Obradović
  • Dositej Obradović
  • Dositej Obradović
  • Dositej Obradović
  • Dositej Obradović
  • Dobrosav Radosavljević Narod
  • Dobrosav Dobrica Rajić
  • Dositej Obradović
  • Dositej Obradović
  • Dositej Obradović
  • Dositej Obradović
  • Branko Miljković
  • Branko Krsmanović
  • 20. oktobar
  • 20. oktobar
  • 20. oktobar
  • 20. oktobar
  • 21. oktobar
  • 22. decembar
  • 22. avgust
  • 2. Oktobar
  • 18. oktobar
  • 1300 kaplara
  • 13. oktobar
  • 12. septembar
  • 14. oktobar
  • 14. oktobar
  • 17. oktobar
  • 15. oktobar
  • 22. juli
  • 22. oktobar
  • 9. maj
  • 8. septembar
  • 8. oktobar
  • 9. Maj
  • 9. srpska brigada
  • Abdulah Krašnica
  • A. Stojanović Leso
  • 4. oktobar
  • 4. Oktobar
  • 23. oktobar
  • 22. oktobar
  • 23. oktobar
  • 23. oktobar
  • 3. oktobar
  • 25 maj
  • 12. decembar
  • 10. Oktobar
  • Ivo Lola Ribar
  • Heroj Pinki
  • Dušan Dugalić
  • Jelena Varjaški
  • Mara Mandić
  • Miodrag Matić
  • Miloje Pavlović
  • Dragan Kovačević
  • Dr Dragan Hercog
  • 6.oktobar
  • 14.oktobar
  • 11.oktobar
  • Anton Skala
  • Anton Skala
  • Bubanj
  • Boško Buha
  • Mladost
  • Novi Beograd
  • 1. maj
  • Žarko Zrenjanin
  • za osnovno i srednje obrazovanje Vule Antić
  • 1. Oktobar
  • 1. Oktobar
  • 10. oktobar
  • 10. oktobar
  • za lako mentalno ometenu decu 12. Septembar
  • Vuk Karadžić
  • Radivoj Popović
  • Radivoj Popović
  • Smeh i suza
  • Sveti Sava
  • Veselin Nikolić
  • Veljko Ramadanović
  • Aca Aleksić
  • Aca Milosavljević
  • Božidar Miljković
  • Boško Đuričić
  • Boško Palkovljević Pinki
  • Božo Tomić
  • Braća Baruh
  • Braća Jerković
  • Braća Grulović
  • Boško Palkovljević Pinki
  • Boško Palkovljević Pinki
  • Bora Stanković
  • Bora Stanković
  • Bora Stanković
  • Borisav Petrov Braca
  • Borislav Pekić
  • Boško Buha
  • Bosa Milićević
  • Braća Milenković
  • Braća Nedić
  • Branislav Petrović
  • Branislav Nušić
  • Branislav Nušić
  • Branko Ćopić
  • Branko Ćopić
  • Branko Krsmanović
  • Branko Ćopić
  • Branislav Nušić
  • Branislav Nušić
  • Braća Stefanović
  • Braća Ribar
  • Braća Vilotijević
  • Braće Novakov
  • Brana Pavlović
  • Brana Jevtić
  • Bora Stanković
  • Bora Stanković
  • Aleksa Šantić
  • Aleksa Šantić
  • Aleksa Šantić
  • Aleksandar Stojanović
  • Aleska Šantić
  • Anta Bogićević
  • Andra Savčić
  • Aleksa Šantić
  • Aleksa Šantić
  • Akademik Milenko Šušić
  • Adi Endre
  • Aca Sinadinović
  • Akademik Radomir Lukić
  • Aksentije Maksimović
  • Aleksa Šantić
  • Aleksa Dejović
  • Arsenije Loma
  • Avram Mrazović
  • Bora Lazić
  • Bogosav Janković
  • Blagoje Polić
  • Bora Radić
  • Bora Stanković
  • Bora Stanković
  • Bora Stanković
  • Bejza
  • Bata Bulić
  • Baletska škola Dimitrije Parlić
  • Baletska škola
  • Baletska škola Lujo Davičo
  • Bane Milenković
  • Banović Strahinja
  • Banović Strahinja
  • Drinka Pavlović
  • Drinka Pavlović
  • Kralj Milutin
  • Kralj Aleksandar Karađorđević
  • Kralj Aleksandar I
  • Kralj Petar I
  • Kralj Petar II Karađorđević
  • Kraljica Marija
  • Kralj Petar Prvi
  • Kralj Aleksandar I
  • Kotraža
  • Kosta Abrašević
  • Koriolan Doban
  • Kole Rašić
  • Kosta Stamenković
  • Kosta Stamenković
  • Kosta Đukić
  • Kosta Trifković
  • Kretaivno pero
  • Kretaivno pero
  • Ljubica Radosavljević Nada
  • Ljuba Nešić
  • Ljuba Nenadović
  • Ljubivoje Bajić
  • Ljudovit Štur
  • Ljupče Španac
  • Ljupče Nikolić
  • Lela Popović
  • Lazar Stanojević
  • Laza K. Lazarević
  • Kretaivno pero
  • Laza K. Lazarević
  • Laza Kostić
  • Lazar Savatić
  • Laza Kostić
  • Kokai Imre
  • Knez Sima Marković
  • Jovan Sterija Popović
  • Jovan Sterija Popović
  • Jovan Šerbanović
  • Jovan Sterija Popović
  • Jovo Kursula
  • Jožef Atila
  • Jožef Atila
  • Jovan Šerbanović
  • Jovan Šerbanović
  • Jovan Popović
  • Jovan Popović
  • Jovan Popović
  • Jovan Popović
  • Jovan Popović
  • Jovan Ristić
  • Jovan Popović
  • Jožef Atila
  • Jožef Marčok Dragutin
  • Kiš Ferenc
  • Kiš Ferenc
  • Kiš Ferenc
  • Kizur Ištvan
  • Kneginja Milica
  • Knez Lazar
  • Knez Lazar
  • Kirilo Savić
  • Karađorđe Petrović
  • Kadinjača
  • Julijana Ćatić
  • Karađorđe
  • Karađorđe
  • Karađorđe
  • Karađorđe
  • Lukrecija Ankucić
  • M.Vasiljević
  • Milivoje Petrović Fećko
  • Milivoje Omorac
  • Milivoje Borović
  • Miloje Čiplić
  • Miloje Simović
  • Miloje Zakić
  • Miloje Vasić
  • Milisav Nikolić
  • Milinko Kušić
  • Mileta Protić
  • Milena Pavlović Barili
  • Mile Dubljević
  • Milić Rakić Mirko
  • Milica Milošević
  • Milija Rakić
  • Milica Pavlović
  • Miloš Crnjanski
  • Miloš Crnjanski
  • Milutin i Draginja Todorović
  • Milovan Glišić
  • Milovan Glišić
  • Milutin Jelenić
  • Milutin Smiljković
  • Miodrag Milovanović Lune
  • Miodrag Čajetinac Čajka
  • Milosav Stiković
  • Miloš Savić
  • Miloš Crnjanski
  • Miloš Crnjanski
  • Miloš Crnjanski
  • Miloš Crnjanski
  • Miloš Obrenović
  • Miloš Gajić
  • Milan Đ. Milićević
  • Milan Rakić
  • Matematička gimnazija
  • Maršal Tito
  • Marko Stojanović
  • Matija Gubec
  • Matko Vuković
  • Meša Selimović
  • Meša Selimović
  • Marko Rajković
  • Marko Pajić
  • Majur
  • Majšanski put
  • Majka Jugovića
  • Marija Bursać
  • Marija Trandafil
  • Marko Orešković
  • Marko Orešković
  • Mića Stanojlović
  • Mića Stojković
  • Milan Ilić Čiča
  • Milan Hadžić
  • Miladin Popović
  • Milan Mijalković
  • Milan Munjas
  • Milan Rakić
  • Milan Petrović
  • Miladin Popović
  • Mika Mitrović
  • Mihailo Mladenović Selja
  • Mihail Sadoveanu
  • Mihailo Petrović Alas
  • Mihajlo Pupin
  • Mihajlo Pupin
  • Mihajlo Pupin
  • Jovan Popović
  • Jovan Popović
  • Ilija Birčanin
  • II šumadijski odred
  • Hunjadi Janoš
  • Ilija Birčanin
  • Ilija Garašanin
  • Ilija M. Kolarac
  • Ilija Garašanin
  • Hristo Botev
  • Heroj Srba
  • Hajduk Veljko
  • Gornja Varoš
  • Gornja Jablanica
  • Hajduk Veljko
  • Heroj Ivan Muker
  • Heroj Radmila Šišković
  • Heroj Janko Čmelik
  • Isa Bajić
  • Isidora Sekulić
  • Ivan Milutinović
  • Ivan Gundulić
  • Ivan Gundulić
  • Ivan Milutinović
  • Ivo Andrić
  • Ivo Andrić
  • Ivo Andrić
  • Ivan Goran Kovačić
  • Ivan Goran Kovačić
  • Isidora Sekulić
  • Isidora Sekulić
  • IV kraljevački bataljon
  • Ivan Goran Kovačić
  • Ivan Goran Kovačić
  • Ivan Goran Kovačić
  • Goran Ostojić
  • Gojko Drulović
  • Dušan Radović
  • Dušan Radović
  • Dušan Radović
  • Dušan Tasković Srećko
  • Dušan Vukasović Diogen
  • Duško Radović
  • Dušan Vukasović Diogen
  • Dušan Radonjić
  • Dušan Popović
  • Dušan Jerković
  • Dude Jović
  • Dubrava
  • Dušan Jerković
  • Dušan Jerković
  • Dušan Jerković Uča
  • Dušan Jerković
  • Duško Radović
  • Elitna osnovna škola Bajevica
  • Gimnazija
  • Georgi Dimitrov
  • Gavrilo Princip
  • Gimnazija Jovan Jovanović Zmaj
  • Gimnazija Svetozar Marković
  • Goce Delčev
  • Gligorije Popov
  • France Prešern
  • Filip Višnjić
  • Feješ Klara
  • Emilija Ostojić
  • Filip Filipović
  • Filip Filipović
  • Filip Višnjić
  • Filip Kljajić Fića
  • Ivo Andrić
  • Ivo Andrić
  • Jovan Jovanović Zmaj
  • Jovan Jovanović Zmaj
  • Jovan Jovanović Zmaj
  • Jovan Jovanović Zmaj
  • Jovan Jovanović Zmaj
  • Jovan Jovanović Zmaj
  • Jovan Jovanović Zmaj
  • Jovan Jovanović Zmaj
  • Jovan Jovanović Zmaj
  • Jovan Cvijić
  • Jovan Cvijić
  • Jovan Cvijić
  • Jovan Dučić
  • Jovan Dučić
  • Jovan Grčić Milenko
  • Jovan Dučić
  • Jovan Jovanović Zmaj
  • Jovan Jovanović Zmaj
  • Jovan Jovanović Zmaj
  • Jovan Jovanović Zmaj
  • Jovan Jovanović Zmaj
  • Jovan Kursula
  • Jovan Mikić
  • Jovan Popović
  • Jovan Miodragović
  • Jovan Jovanović Zmaj
  • Jovan Jovanović Zmaj
  • Jovan Jovanović Zmaj
  • Jovan Jovanović Zmaj
  • Jovan Jovanović Zmaj
  • Jovan Jovanović Zmaj
  • Jovan Jovanović Zmaj
  • Jovan Jovanović Zmaj
  • Jovan Cvijić
  • Jovan Cvijić
  • Jan Amos Komenski
  • Jajinci
  • Ivo Lola Ribar
  • Jan Čajak
  • Jan Kolar
  • Janko Katić
  • Janko Jovićević
  • Ivo Lola Ribar
  • Ivo Lola Ribar
  • Ivo Lola Ribar
  • Ivo Lola Ribar
  • Ivo Lola Ribar
  • Ivo Lola Ribar
  • Ivo Lola Ribar
  • Ivo Lola Ribar
  • Janko Veselinović
  • Janko Veselinović
  • Josif Marinković
  • Josif Kostić
  • Jošanička banja
  • Josif Pančić
  • Josif Pančić
  • Jovan Cvijić
  • Jovan Aranđelović
  • Jordan Đukanović
  • Joca Milosavljević
  • Jedinstvo
  • Jastrebački partizani
  • Jelena Ćetković
  • Jelica Milovanović
  • Jezdimir Tripković
  • Jevrem Obrenović
  • 1.novembar
Srednje škole
  • Srednja škola
  • Srednja škola
  • Srednja škola
  • Srednja škola
  • Srednja škola
  • Srednja škola
  • Srednja škola 1300 kaplara - Ljig
  • Srednja škola 17.septembar
  • Srednja škola Dositej Obradović
  • Srednja škola Dositej Obradović
  • Srednja škola Dositej
  • Srednja škola Branislav Nušić
  • Srednja škola 22. oktobar
  • Srednja škola Artimedia
  • Srednja škola
  • Srednja škola
  • Srednja poljoprivredno-veterinarska škola Stevan Sinđelić
  • Srednja poslovna škola Trajković
  • Srednja poljoprivredno-prehrambena škola Stevan Petrović - Brile
  • Srednja poljoprivredno-prehrambena škola
  • Srednja medicinska škola Sveti Vasilije Ostroški
  • Srednja poljoprivredna škola sa domom učenika - Šabac
  • Srednja poslovno menadžerska škola
  • Srednja poslovno menadžerska škola
  • Srednja škola
  • Srednja škola
  • Srednja škola
  • Srednja saobraćajna škola
  • Srednja pravno ekonomska škola
  • Srednja škola Dr Kosta Cukić
  • Srednja škola Dr Đorđe Natošević
  • Srednja škola Sveti Sava
  • Srednja škola Sveti Trifun
  • Srednja škola Sveti Sava
  • Srednja škola Sveti Sava
  • Srednja škola Sveti Arhangel
  • Srednja škola Sveti Nikola
  • Srednja škola Svetozar Krstić Toza
  • Srednja škola Svetozar Miletić
  • Srednja škola za informacione tehnologije
  • Srednja škola Žikica Damnjanović
  • Srednja škola za ekonomiju, pravo i administraciju
  • Srednja škola Vuk Karadžić
  • Srednja škola Vuk Karadžić
  • Srednja škola Sveti Ahilije
  • Srednja škola Sezai Suroi
  • Srednja škola Mali Zvornik
  • Srednja škola Mladost
  • Srednja škola Lukijan Mušicki
  • Srednja škola Kralj Petar Prvi
  • Srednja škola Dragačevo
  • Srednja škola Hipokrat
  • Srednja škola Niketa Remezijanski sa domom učenika
  • Srednja škola Nikola Tesla
  • Srednja škola Peti april
  • Srednja škola Prokopović
  • Srednja škola Novi Pazar
  • Srednja škola Nikola Tesla
  • Srednja škola Nikola Tesla
  • Srednja medicinska škola Milutin Milanković
  • Srednja medicinska škola Milutin Milanković
  • Prva tehnička škola
  • Prva tehnička škola
  • Prva sportska košarkaška gimnazija - koledž Beograd
  • Prva privatna ugostiteljsko-turistička škola
  • Prva privatna srednja frizerska škola Vojkan
  • Prva privatna srednja optičarska škola Pašćan
  • Računarska gimnazija
  • Računarska gimnazija Smart
  • Savremena gimnazija
  • Sedma beogradska gimnazija
  • Saobraćajno-tehnička škola
  • Saobraćajna škola Pinki
  • Šabačka gimnazija
  • Prva niška gimnazija Stevan Sremac
  • Prva kragujevačka gimnazija
  • Prehrambeno-hemijska škola
  • Prehrambeno-šumarska i hemijska škola
  • Pravno-poslovna škola Beograd
  • Pravno-poslovna škola
  • Požarevačka gimnazija
  • Pravno-birotehnička škola Dimitrije Davidović
  • Prehrambeno-ugostiteljska škola
  • Prijepoljska gimnazija
  • Prva beogradska gimnazija
  • Prva ekonomska škola
  • Privatna gimnazija Vladislav Petković Dis
  • Privatna gimnazija Milena Pavlović-Barili
  • Privatna gimnazija E-gimnazija
  • Senćanska gimnazija
  • Šesta beogradska gimnazija
  • Srednja ekonomsko-poslovna škola
  • Srednja građevinska i drvoprerađivačka stručna škola
  • Srednja ekonomska škola
  • Srednja ekonomska škola
  • Školski centar Nikola Tesla
  • Sportska gimnazija
  • Srednja informatička škola
  • Srednja mašinska škola
  • Srednja medicinska škola Hipokrat
  • Srednja medicinska škola Kozma i Damjan
  • Srednja medicinska škola Dr Ružica Rip
  • Srednja medicinska škola
  • Srednja medicinska škola
  • Škola za osnovno i srednje obrazovanje Vukašin Marković (Kragujevac)
  • Škola za osnovno i srednje obrazovanje Vožd (Beograd)
  • Škola za dizajn Bogdan Šuput
  • Škola za dizajn tekstila
  • Škola za dizajn
  • Škola za brodarstvo, brodogradnju i hidrogradnju
  • Škola mode i lepote
  • Škola primenjenih umetnosti
  • Škola za dizajn tekstila i kože
  • Škola za medicinu i estetiku Školest
  • Škola za osnovno i srednje obrazovanje Jelena Majstorović (Zaječar)
  • Škola za osnovno i srednje obrazovanje Kosovski božur
  • Škola za osnovno i srednje obrazovanje Bratstvo (Bečej)
  • Škola za osnovno i profesionalno obrazovanje gluve dece i omladine sa internatom (Kragujevac)
  • Škola za negu lepote
  • Srednja škola Đura Jakšić
  • Srednja škola Đuro Jakšić
  • Tehnička škola Nikola Tesla
  • Tehnička škola Nikola Tesla
  • Tehnička škola Nikola Tesla
  • Tehnička škola Nikola Tesla
  • Tehnička škola Mileta Nikolić
  • Tehnička škola Mileva Marić Ajnštajn
  • Tehnička škola Nikola Tesla
  • Tehnička škola Novi Beograd
  • Tehnička škola sa domom učenika Milentije Popović
  • Tehnička škola Sava Munćan
  • Tehnička škola sa domom učenika
  • Tehnička škola Radoje Ljubičić
  • Tehnička škola Pavle Savić
  • Tehnička škola Rade Metalac
  • Tehnička škola Milenko Verkić - Neša
  • Tehnička škola Mihajlo Pupin
  • Tehnička škola 9. Maj
  • Tehnička škola Boško Krstić
  • Tehnička škola 23. maj
  • Tehnička škola 15.maj
  • Tehnička škola
  • Tehnička škola 12. februar
  • Tehnička škola Djuro Djakovic
  • Tehnička škola DRVO ART
  • Tehnička škola Kolubara
  • Tehnička škola Mihailo Petrović Alas
  • Tehnička škola Jovan Žujović
  • Tehnička škola Ivan Sarić
  • Tehnička škola GSP
  • Tehnička škola Ub
  • Tehnička škola Vučitrn
  • Umetnička škola u Kraljevu
  • Užička gimnazija
  • Umetnička škola
  • Umetnička škola
  • Ugostiteljsko-turistička škola
  • Ugostiteljsko-turistička škola sa domom učenika
  • Valjevska gimnazija
  • Vazduhoplovna akademija
  • Zrenjaninska gimnazija
  • Zubotehnička škola
  • Zemunska gimnazija
  • Železnička tehnička škola
  • Železnička industrijska škola Smederevo
  • Ugostiteljsko-turistička škola
  • Ugostiteljsko-turistička škola
  • Tehnološka škola
  • Tekstilno-tehnološka i poljoprivredna škola Despot Đurađ
  • TEHNOART BEOGRAD - škola za mašinstvo i umetničke zanate
  • Tehničko-poljoprivredna škola
  • Tehnička škola za dizajn kože
  • Tehnička škola Zmaj
  • Treća beogradska gimnazija
  • Trgovačka škola
  • Trinaesta beogradska gimnazija
  • Ugostiteljsko-turistička škola
  • Trgovinsko-ugostiteljska škola Toza Dragović
  • Trgovinsko-ugostiteljska škola
  • Trgovinska škola
  • Tehnička škola
  • Tehnička škola
  • Srednja tehnička škola Preševo
  • Srednja tehnička škola Šinković Jožef
  • Srednja tehnička škola Nikola Tesla
  • Srednja tehnička škola Mileva Marić
  • Srednja tehnička škola Mihajlo Pupin
  • Srednja tehnička škola Milenko Brzak - Uča
  • Srednja tehnička škola Vožd Karađorđe
  • Srednja turistička škola
  • Stručna škola Sveti Sava
  • Šumarska škola sa domom učenika
  • Stručna škola Dušan Trivunac Dragoš
  • Stručna hemijska i tekstilna škola
  • Srednja zanatska škola
  • Srednja tehnička škola
  • Srednja tehnička PTT škola
  • Srednja stručna škola Branko Radičević
  • Srednja stručna škola Krug
  • Srednja stručna škola Borislav Mihajlović Mihiz
  • Srednja stručna škola 4. juli
  • Srednja stručna škola
  • Srednja stručna škola
  • Srednja stručna škola Miloš Crnjanski
  • Srednja stručna škola Milutin Bojić
  • Srednja stručna škola Vizija
  • Srednja stručna škola Zaharija Stefanović Orfelin
  • Srednja stručna škola Vasa Pelagić
  • Srednja stručna škola Radivoj Uvalić
  • Srednja stručna škola Odžaci
  • Tehnička škola
  • Tehnička škola
  • Tehnička škola
  • Tehnička škola
  • Tehnička škola
  • Tehnička škola
  • Tehnička škola
  • Tehnička škola
  • Tehnička škola
  • Tehnička škola
  • Tehnička škola
  • Tehnička škola
  • Tehnička škola
  • Tehnička škola
  • Tehnička škola
  • Tehnička škola
  • Tehnička škola
  • Tehnička škola
  • Tehnička škola
  • Tehnička škola
  • Tehnička škola
  • Tehnička škola
  • Tehnička škola
  • Tehnička škola
  • Tehnička škola
  • Tehnička škola
  • Tehnička škola
  • Tehnička škola
  • Tehnička škola
  • Tehnička škola
  • Poslovno menadžerska škola
  • Poljoprivredno-veterinarska škola sa domom učenika Svilajnac
  • Gimnazija
  • Gimnazija
  • Gimnazija
  • Gimnazija
  • Gimnazija
  • Gimnazija
  • Gimnazija
  • Gimnazija
  • Gimnazija
  • Gimnazija
  • Gimnazija
  • Gimnazija
  • Gimnazija
  • Gimnazija
  • Gimnazija
  • Gimnazija
  • Elektrotehnička škola Stari grad
  • Elektrotehnička škola Zemun
  • Elektrotehnička škola Rade Končar
  • Elektrotehnička škola Nikola Tesla
  • Elektrotehnička škola Nikola Tesla
  • Elektrotehnička škola Nikola Tesla
  • Elitna privatna ekonomska škola i gimnazija
  • Evropska poslovna škola Milutin Milanković
  • Geološka i hidrometeorološka škola Milutin Milanković
  • Gimnazija
  • Geodetska tehnička škola
  • Filološka gimnazija
  • Farmaceutsko - fizioterapeutska škola
  • Gimnazija
  • Gimnazija
  • Gimnazija Jezdimir Lović
  • Gimnazija Josif Pančić
  • Gimnazija Isidora Sekulić
  • Gimnazija i ekonomska škola Branko Radičević
  • Gimnazija Deveti maj
  • Gimnazija Dušan Vasiljev
  • Gimnazija Jovan Jovanović Zmaj
  • Gimnazija Jovan Skerlić
  • Gimnazija Mile Arsenijević Bandera
  • Gimnazija Miloš Savković
  • Gimnazija Mihajlo Pupin
  • Gimnazija Laza Kostić
  • Gimnazija Kreativno pero
  • Gimnazija Crnjanski
  • Gimnazija Branko Radičević
  • Gimnazija
  • Gimnazija
  • Gimnazija
  • Gimnazija
  • Gimnazija
  • Gimnazija
  • Gimnazija
  • Gimnazija 20. oktobar
  • Gimnazija Borislav Petrov Braca
  • Gimnazija Branislav Petronijević
  • Gimnazija Bora Stanković
  • Gimnazija Bora Stanković
  • Gimnazija Bora Stanković
  • Elektrotehnička škola Miladin Popović - Sušica
  • Elektrotehnička škola Mija Stanimirović
  • Ekonomska škola Valjevo
  • Ekonomska škola Đuka Dinić
  • Ekonomska škola Pirot
  • Ekonomska škola Nada Dimić
  • Ekonomska škola 9. Maj
  • Ekonomska škola Global
  • Ekonomska srednja škola Bosa Milićević
  • Ekonomsko-menadžerska škola
  • Ekonomsko-trgovinska škola
  • Ekonomsko-trgovinska škola
  • Ekonomsko-trgovinska škola
  • Ekonomsko-trgovinska i mašinska škola
  • Ekonomsko-trgovačka škola Knjaz Miloš
  • Ekonomska škola
  • Ekonomska škola
  • Deseta gimnazija Mihajlo Pupin
  • Deveta gimnazija Mihailo Petrović Alas
  • Četvrta beogradska gimnazija
  • Četrnaesta beogradska gimnazija
  • Arhitektonska tehnička škola
  • Belocrkvanska gimnazija i ekonomska škola
  • Druga ekonomska škola
  • Druga kragujevačka gimnazija
  • Ekonomska škola
  • Ekonomska škola
  • Ekonomska škola
  • Ekonomska škola
  • Dvanaesta beogradska gimnazija
  • Ekonomsko-trgovinska škola
  • Ekonomsko-trgovinska škola
  • Ekonomsko-trgovinska škola Štrpce - del. van sedišta
  • Ekonomsko-trgovinska škola Vuk Karadžić
  • Ekonomsko-trgovinska škola Slavka Đurđević
  • Ekonomsko-trgovinska škola Priština - del. van sedišta
  • Ekonomsko-trgovinska škola Jovan Trajković
  • Ekonomsko-trgovinska škola Paja Marganović
  • Ekonomsko-trgovinska srednja škola
  • Ekonomsko-ugostiteljska škola Slobodan Minić
  • Elektrotehnička i građevinska škola Nikola Tesla
  • Elektrotehnička škola Mihajlo Pupin
  • Elektrotehnička i građevinska škola Nikola Tesla
  • Elektro-saobraćajna škola Nikola Tesla
  • Ekonomsko-ugostiteljska škola Vuk Karadžić
  • Ekonomsko-trgovinska škola Dositej Obradović
  • Ekonomsko-trgovinska škola
  • Ekonomsko-trgovinska škola
  • Ekonomsko-trgovinska škola
  • Ekonomsko-trgovinska škola
  • Ekonomsko-trgovinska škola
  • Ekonomsko-trgovinska škola
  • Ekonomsko-trgovinska škola
  • Ekonomsko-trgovinska škola
  • Ekonomsko-trgovinska škola
  • Ekonomsko-trgovinska škola
  • Ekonomsko-trgovinska škola
  • Ekonomsko-trgovinska škola
  • Ekonomsko-trgovinska škola
  • Ekonomsko-trgovinska škola
  • Gimnazija Nikola Tesla
  • Gimnazija Pirot
  • Medicinska škola Priština - del. van sedišta
  • Medicinska škola Priština - del. van sedišta
  • Medicinska škola Nadežda Petrović
  • Medicinska škola Draginja Nikšić
  • Medicinska škola Dr. Aleksa Savić
  • Medicinska škola Dr. Andra Jovanović
  • Medicinska škola Priština - del. van sedišta
  • Medicinska škola sa domom učenika Sestre Ninković
  • Muzička škola Stevan Mokranjac
  • Negotinska gimnazija
  • Mlekarska škola sa domom učenika Dr. Obren Pejić
  • Mitrovačka gimnazija
  • Medicinska škola Stevica Jovanović
  • Milan Petrović (Npvi Sad)
  • Medicinska škola Dr Miša Pantić
  • Medicinska škola Dr Milenko Hadžić
  • Medicinska škola
  • Medicinska škola
  • Medicinska škola
  • Medicinska škola
  • Medicinska škola
  • Medicinska škola
  • Medicinska škola
  • Medicinska škola
  • Medicinska škola Danilo Dimitrijevic
  • Medicinska škola Dr Izabel Emsli Haton
  • Medicinska škola Beograd
  • Medicinska škola 7. April
  • Medicinska škola
  • OŠ Ruđer Bošković (Beograd)
  • Oslobodioci Beograda
  • Poljoprivredna škola sa domom učenika - Futog
  • Poljoprivredna škola sa domom učenika Ljubo Mićić
  • Poljoprivredna škola Radoš Jovanović Selja
  • Poljoprivredna škola Josif Pančić
  • Poljoprivredna škola
  • Poljoprivredna škola
  • Poljoprivredna škola sa domom učenika PKB
  • Poljoprivredna škola sa domom učenika Sonja Marinković
  • Poljoprivredno-hemijska škola Dr Đorđe Radić
  • Poljoprivredno-veterinarska škola sa domom učenika
  • Poljoprivredno-hemijska škola
  • Poljoprivredna škola Vršac
  • Poljoprivredna škola sa domom ucenika Valjevo
  • Poljoprivredna škola
  • Poljoprivredna škola
  • Palanačka gimnazija
  • Peta beogradska gimnazija
  • Osnovna škola i gimnazija Pjetro Kuzmjak sa domom učenika
  • Osnovna i srednja muzička škola Amadeus
  • OSLOBODIOCI BEOGRADA
  • Osma beogradska gimnazija
  • Peta ekonomska škola Rakovica
  • Petnaesta beogradska gimnazija
  • Politehnička škola
  • Politehnika - škola za nove tehnologije
  • Politehnička škola
  • Politehnička škola
  • Plavi krug
  • Medicinska škola
  • Medicinska škola
  • Gimnazija Veljko Petrović
  • Gimnazija Vučitrn
  • Gimnazija Velika Plana
  • Gimnazija Uroš Predić
  • Gimnazija Takovski ustanak
  • Gimnazija u Obrenovcu
  • Gimnazija Vuk Karadžić
  • Gimnazija Vuk Karadžić
  • Gimnazija Živorad Janković
  • Grafička škola
  • Gimnazija Žarko Zrenjanin
  • Gimnazija za talentovane učenike Deže Kostolanji
  • Gimnazija Vuk Karadžić
  • Gimnazija Svetozar Marković
  • Gimnazija Svetozar Marković
  • Gimnazija Singidunum
  • Gimnazija Skenderbeu
  • Gimnazija Sava Šumanović
  • Gimnazija sa domom učenika za talentovane učenike Boljai
  • Gimnazija Priboj
  • Gimnazija Ruđer Bošković sa domom učenika
  • Gimnazija Stefan Nemanja
  • Gimnazija Stevan Puzić
  • Gimnazija Svetozar Marković
  • Gimnazija Svetozar Marković
  • Gimnazija Sveti Sava
  • Gimnazija Sveti Sava
  • Gimnazija Sveti Kirilo i Metodije
  • Građevinska škola
  • Građevinska tehnička škola
  • Mašinska tehnička škola 15. maj
  • Mašinsko-elektrotehnička škola
  • Mašinska tehnička škola 14. oktobar
  • Mašinska škola Radoje Dakić
  • Mašinska škola Kosmaj
  • Mašinska škola Pančevo
  • Mašinsko-elektrotehnička škola
  • Mašinsko-elektrotehnička škola
  • Mašinsko-saobraćajna škola
  • Matematička gimnazija
  • Mašinsko-elektrotehnička škola Goša
  • Mašinsko-elektrotehnička škola
  • Mašinsko-elektrotehnička škola
  • Mašinska škola
  • Mašinska škola
  • Hemijsko-prehrambena srednja škola
  • Hemijsko-prehrambena tehnološka škola
  • Hemijsko-prehrambena i tekstilna škola Uroš Predić
  • Hemijsko-medicinska škola
  • Građevinska tehnička škola Neimar
  • Građevinsko-saobraćajna škola
  • Hemijsko-tehnološka škola
  • Hemijsko-tehnološka škola
  • Knjaževačka gimnazija
  • Mačvanska srednja škola - Bogatić
  • Karlovačka gimnazija
  • Hemijsko-tehnološka škola Božidar Đorđević Kukar
  • Hemijsko-tehnološka škola
  • za osnovno i srednje obrazovanje Vule Antić (Vranje)
Visokoškolske ustanove
  • Univerzitet u Novom Pazaru
  • Univerzitet u Nišu
  • Univerzitet u Kragujevcu
  • Univerzitet u Novom Sadu
  • Univerzitet u Prištini
  • Visoka ekonomska škola strukovnih studija Peć, Leposavić - Visokoškolska jedinica van sedišta ustanove bez svojstva pravnog lica, Kragujevac
  • Univerzitet umetnosti u Beogradu - studije pri univerzitetu
  • Univerzitet u Beogradu - studije pri univerzitetu
  • Univerzitet odbrane
  • Univerzitet "Union - Nikola Tesla" - Fakultet za menadžment nekretnina bez svojstva pravnog lica
  • Univerzitet "Union - Nikola Tesla" - Fakultet za graditeljski menadžment bez svojstva pravnog lica
  • Univerzitet "Union - Nikola Tesla" - Fakultet za poslovne studije i pravo, Beograd - Visokoškolska jedinica van sedišta ustanove bez svojstva pravnog lica, Trstenik
  • Univerzitet "Union - Nikola Tesla" - Fakultet za preduzetnički biznis bez svojstva pravnog lica
  • Univerzitet "Union"
  • Univerzitet "Union - Nikola Tesla", Beograd - Visokoškolska jedinica van sedišta ustanove bez svojstva pravnog lica, Surdulica
  • Visoka ekonomska škola strukovnih studija Peć, Leposavić - Visokoškolska jedinica van sedišta ustanove bez svojstva pravnog lica, Kraljevo
  • Visoka poljoprivredno-prehrambena škola strukovnih studija, Prokuplje - Visokoškolska jedinica van sedišta ustanove bez svojstva pravnog lica, Rekovac
  • Visoka tehnička škola strukovnih studija, Novi Sad - Visokoškolska jedinica van sedišta ustanove bez svojstva pravnog lica, Paraćin
  • Visoka tehnička škola strukovnih studija, Zvečan - Visokoškolska jedinica van sedišta ustanove bez svojstva pravnog lica, Niš
  • Visoka tehnička škola strukovnih studija, Beograd - Visokoškolska jedinica van sedišta ustanove bez svojstva pravnog lica, Valjevo
  • Visoka tekstilna strukovna škola za dizajn, tehnologiju i menadžment, Beograd - Visokoškolska jedinica van sedišta ustanove bez svojstva pravnog lica, Jagodina
  • Visoka ekonomska škola strukovnih studija Peć
  • Visoka hemijsko-tehnološka škola strukovnih studija
  • Visoka građevinsko-geodetska škola strukovnih studija
  • Visoka tehnička škola strukovnih studija, Beograd - Visokoškolska jedinica van sedišta ustanove bez svojstva pravnog lica, Novi Sad
  • Visoka strukovna škola tržišnih komunikacija - bivša "Visoka strukovna škola za propagandu i odnose sa javnošću"
  • Visoka poslovna škola strukovnih studija, Blace - Visokoškolska jedinica van sedišta ustanove bez svojstva pravnog lica, Jagodina
  • Visoka poslovna škola strukovnih studija, Blace - Visokoškolska jedinica van sedišta ustanove bez svojstva pravnog lica, Dimitrovgrad
  • Visoka poslovno-tehnička škola strukovnih studija, Užice - Visokoškolska jedinica van sedišta ustanove bez svojstva pravnog lica, Kragujevac
  • Visoka škola strukovnih studija za ekonomiju i upravu - bivša "Visoka škola za računovodstvo i berzansko poslovanje"
  • Visoka škola tehničkih strukovnih studija, Čačak - Visokoškolska jedinica van sedišta ustanove bez svojstva pravnog lica, Lazarevac
  • Visoka škola strukovnih studija za vaspitače i poslovne informatičare "SIRMIJUM", Sremska Mitrovica - Visokoškolska jedinica van sedišta ustanove bez svojstva pravnog lica, Čačak
  • Univerzitet "Union - Nikola Tesla" - Fakultet za ekologiju i zaštitu životne sredine bez svojstva pravnog lica
  • Univerzitet "Union - Nikola Tesla"
  • Učiteljski fakultet
  • Učiteljski fakultet
  • Učiteljski fakultet
  • Učiteljski fakultet na mađarskom nastavnom jeziku
  • Učiteljski fakultet, Beograd - Visokoškolska jedinica van sedišta ustanove
  • Univerzitet "Union - Nikola Tesla" - Fakultet za menadžment, Sremski Karlovci - Visokoškolska jedinica van sedišta ustanove bez svojstva pravnog lica, Pančevo
  • Učiteljski fakultet, Vranje - Visokoškolska jedinica van sedišta ustanove bez svojstva pravnog lica, Negotin
  • Tehnološko-metalurški fakultet
  • Tehnološki fakultet
  • Šumarski fakultet
  • Stomatološki fakultet
  • Tehnički fakultet
  • Tehnički fakultet "Mihajlo Pupin"
  • Tehnološki fakultet
  • Tehnikum Taurunum visoka inženjerska škola strukovnih studija
  • Univerzitet "Alfa BK"
  • Univerzitet "Alfa BK" - Fakultet informacionih tehnologija bez svojstva pravnog lica
  • Univerzitet "Metropolitan"
  • Univerzitet "Megatrend", Beograd - Visokoškolska jedinica van sedišta ustanove bez svojstva pravnog lica - Fakultet za poslovne studije, Vršac
  • Univerzitet "Privredna akademija"
  • Univerzitet "Singidunum"
  • Univerzitet "Singidunum", Integrisani univerzitet, Beograd - Visokoškolska jedinica van sedišta ustanove bez svojstva pravnog lica, Novi Sad
  • Univerzitet "Singidunum", Integrisani univerzitet, Beograd - Visokoškolska jedinica van sedišta ustanove bez svojstva pravnog lica, Niš
  • Univerzitet "Megatrend", Beograd - Visokoškolska jedinica van sedišta ustanove bez svojstva pravnog lica - Fakultet za biofarming, Bačka Topola
  • Univerzitet "Megatrend"
  • Univerzitet "Alfa BK" - Fakultet za trgovinu i bankarstvo "Janićije i Danica Karić" bez svojstva pravnog lica
  • Univerzitet "Alfa BK" - Fakultet za ekonomiju i političke nauke bez svojstva pravnog lica
  • Univerzitet "Edukons"
  • Univerzitet "Edukons", Sremska Kamenica - Visokoškolska jedinica van sedišta ustanove bez svojstva pravnog lica, Negotin
  • Univerzitet "Edukons", Sremska Kamenica - Visokoškolska jedinica van sedišta ustanove bez svojstva pravnog lica, Tutin
  • Univerzitet "Edukons", Sremska Kamenica - Visokoškolska jedinica van sedišta ustanove bez svojstva pravnog lica, Svilajnac
  • Visoka hotelijerska škola strukovnih studija
  • Visoka medicinska škola strukovnih studija
  • Visoka strukovna škola za preduzetništvo
  • Visoka sportska i zdravstvena škola strukovnih studija
  • Visoka škola za vaspitače strukovnih studija
  • Visoka tehnička škola strukovnih studija
  • Visoka tehnička škola strukovnih studija
  • Visoka tehnička škola strukovnih studija
  • Visoka tehnička škola strukovnih studija
  • Visoka škola za vaspitače strukovnih studija
  • Visoka škola za poslovnu ekonomiju i preduzetništvo, Beograd - Visokoškolska jedinica van sedišta ustanove bez svojstva pravnog lica, Loznica
  • Visoka škola za košarku "Borislav Stanković"
  • Visoka škola tehničkih strukovnih studija u Čačku
  • Visoka škola za menadžment i biznis
  • Visoka škola za poslovnu ekonomiju i preduzetništvo
  • Visoka škola za poslovnu ekonomiju i preduzetništvo, Beograd - Visokoškolska jedinica van sedišta ustanove bez svojstva pravnog lica, Jagodina
  • Visoka škola za poslovnu ekonomiju i preduzetništvo, Beograd - Visokoškolska jedinica van sedišta ustanove bez svojstva pravnog lica, Čačak
  • Visoka tehnička škola strukovnih studija
  • Visoka tehnička škola strukovnih studija
  • Visoka zdravstveno-sanitarna škola strukovnih studija "VISAN"
  • Visoka zdravstvena škola strukovnih studija
  • Visoka turistička škola strukovnih studija
  • Visoka železnička škola strukovnih studija
  • Visoke škole strukovnih studija
  • Vojnomedicinska akademija - Medicinski fakultet
  • Vojna akademija
  • Visoka tekstilna strukovna škola za dizajn, tehnologiju i menadžment
  • Visoka tehnološka škola strukovnih studija
  • Visoka tehnička škola strukovnih studija iz Uroševca
  • Visoka tehnička škola strukovnih studija
  • Visoka tehničko-mašinska škola strukovnih studija
  • Visoka tehničko-mašinska škola strukovnih studija, Trstenik – Visokoškolska jedinica van sedišta ustanove bez svojstva pravnog lica, Bor
  • Visoka tehnološka škola strukovnih studija
  • Visoka tehničko-mašinska škola strukovnih studija, Trstenik – Visokoškolska jedinica van sedišta ustanove bez svojstva pravnog lica, Tutin
  • Visoka škola strukovnih studija za vaspitače i poslovne informatičare "SIRMIJUM"
  • Visoka škola strukovnih studija za vaspitače
  • Visoka poslovna škola strukovnih studija Čačak
  • Visoka poslovna škola strukovnih studija "Prof. dr Radomir Bojković” - bivša "Visoka škola strukovnih studija za poslovno industrijski menadžment”
  • Visoka poslovna škola strukovnih studija
  • Visoka poslovno-tehnička škola strukovnih studija
  • Visoka škola "Akademija za poslovnu ekonomiju”
  • Visoka škola Akademija Srpske Pravoslavne Crkve za umetnost i konservaciju
  • Visoka škola "Megatrend" u Beogradu poslovne strukovne studije
  • Visoka poslovna škola strukovnih studija
  • Visoka poslovna škola strukovnih studija
  • Visoka poljoprivredna škola strukovnih studija
  • Visoka medicinska škola strukovnih studija "Milutin Milanković"
  • Visoka poljoprivredna škola strukovnih studija, Bačka Topola
  • Visoka poljoprivredna škola strukovnih studija, Šabac - Visokoškolska jedinica van sedišta ustanove bez svojstva pravnog lica, Smederevska Palanka
  • Visoka poslovna škola strukovnih studija
  • Visoka poljoprivredno-prehrambena škola strukovnih studija
  • Visoka škola elektrotehnike i računarstva strukovnih studija
  • Visoka škola likovnih i primenjenih umetnosti strukovnih studija
  • Visoka škola strukovnih studija za obrazovanje vaspitača
  • Visoka škola strukovnih studija za obrazovanje vaspitača
  • Visoka škola strukovnih studija za obrazovanje vaspitača "Mihailo Palov”
  • Visoka škola strukovnih studija za obrazovanje vaspitača "Zora Krdžalić Zaga"
  • Visoka škola strukovnih studija za vaspitače
  • Visoka škola strukovnih studija za obrazovanje vaspitača i trenera
  • Visoka škola strukovnih studija za menadžment i poslovne komunikacije
  • Visoka škola strukovnih studija za kriminalistiku i bezbednost
  • Visoka škola primenjenih strukovnih studija
  • Visoka škola modernog biznisa
  • Visoka škola strukovnih studija - Akademija fudbala Beograd
  • Visoka škola strukovnih studija - Beogradska politehnika
  • Visoka škola strukovnih studija za informacione tehnologije
  • Visoka škola strukovnih studija za informacione i komunikacione tehnologije
  • Stomatološki fakultet
  • Sportska akademija
  • Fakultet tehničkih nauka
  • Fakultet tehničkih nauka
  • Fakultet sporta i fizičkog vaspitanja
  • Fakultet tehničkih nauka - bivši "Tehnički fakultet"
  • Fakultet umetnosti
  • Fakultet veterinarske medicine
  • Fakultet umetnosti
  • Fakultet sporta i fizičkog vaspitanja
  • Fakultet sporta i fizičkog vaspitanja
  • Fakultet organizacionih nauka
  • Fakultet muzičke umetnosti
  • Fakultet pedagoških nauka
  • Fakultet političkih nauka
  • Fakultet scenskih i primenjenih umetnosti "Akademija lepih umetnosti”
  • Fakultet primenjenih umetnosti
  • Fakultet za pravne i poslovne studije "dr Lazar Vrkatić", Novi Sad - bivša "Visoka škola - Pravne i poslovne studije dr Lazar Vrkatić" - Visokoškolska jedinica van sedišta ustanove bez svojstva pravnog lica, Niš
  • Fakultet za projektni i inovacioni menadžment - bivša Visoka škola za projektni menadžment (transformacija sa visoke škole na fakultet) - bivša "Visoka škola strukovnih studija za projektni menadžment"
  • Fakultet za inženjerski menadžment
  • Fakultet za inženjerski internacionalni menadžment
  • Fakultet za hotelijerstvo i turizam
  • Fakultet za kompjuterske nauke bez svojstva pravnog lica - bivši "Fakultet za kompjuterske nauke”
  • Fakultet za kulturu i medije
  • Fakultet za medije i komunikacije (FMK)
  • Fakultet za mašinstvo i građevinarstvo - bivši "Mašinski fakultet
  • Fakultet za fizičku kulturu i menadžment u sportu
  • Fakultet za fizičku hemiju
  • Fakultet za dizajn
  • Fakultet za diplomatiju i bezbednost - bivša "Akademija za diplomatiju i bezbednost"
  • Fakultet za ekonomiju i inženjerski menadžment
  • Fakultet za ekonomiju, finansije i administraciju (FEFA)
  • Fakultet za evropski biznis i marketing
  • Fakultet za evropske pravno-političke studije (FEPPS)
  • Fakultet medicinskih nauka
  • Fakultet likovnih umetnosti
  • Ekonomski fakultet
  • Državni univerzitet u Novom Pazaru
  • Biološki fakultet
  • Ekonomski fakultet
  • Ekonomski fakultet
  • Ekonomski fakultet
  • Ekonomski fakultet
  • Beogradska poslovna škola - Visoka škola strukovnih studija
  • Beogradska bankarska akademija - Fakultet za bankarstvo, osiguranje i finansije
  • Akademija umetnosti u Beogradu
  • Akademija umetnosti
  • Arhitektonski fakultet
  • Beogradska poslovna škola - Visoka škola strukovnih studija, Beograd - Visokoškolska jedinica van sedišta ustanove bez svojstva pravnog lica, Čačak
  • Beogradska poslovna škola - Visoka škola strukovnih studija, Beograd - Visokoškolska jedinica van sedišta ustanove bez svojstva pravnog lica, Sremska Mitrovica
  • Beogradska poslovna škola - Visoka škola strukovnih studija, Beograd - Visokoškolska jedinica van sedišta ustanove bez svojstva pravnog lica, Nova Varoš
  • Ekonomski fakultet, Kosovska Mitrovica - Visokoškolska jedinica van sedišta ustanove bez svojstva pravnog lica, Čačak
  • Ekonomski fakultet, Subotica - Visokoškolska jedinica van sedišta ustanove bez svojstva pravnog lica, Bujanovac
  • Fakultet za pravne i poslovne studije "dr Lazar Vrkatić" - bivša "Visoka škola - Pravne i poslovne studije dr Lazar Vrkatić" (transformacija iz visoke škole u fakultet)
  • Fakultet za inženjerski menadžment, Beograd - Visokoškolska jedinica van sedišta ustanove bez svojstva pravnog lica, Vranje
  • Fakultet za pravo, bezbednost i menadžment "Konstantin Veliki", Niš - Visokoškolska jedinica van sedišta ustanove bez svojstva pravnog lica, Beograd
  • Fakultet bezbednosti
  • Fakultet inženjerskih nauka - bivši "Mašinski fakultet Kragujevac"
  • Fakultet dramskih umetnosti
  • Fakultet za ekonomiju i inženjerski menadžment, Novi Sad - Visokoškolska jedinica van sedišta ustanove bez svojstva pravnog lica, Požarevac
  • Fakultet za ekonomiju i inženjerski menadžment, Novi Sad - Visokoškolska jedinica van sedišta ustanove bez svojstva pravnog lica, Leskovac
  • Elektronski fakultet
  • Ekonomski fakultet, Subotica - Visokoškolska jedinica van sedišta ustanove bez svojstva pravnog lica, Novi Sad
  • Elektrotehnički fakultet
  • Evropski univerzitet - Integrisani farmaceutski fakultet, Beograd - Visokoškolska jedinica van sedišta ustanove bez svojstva pravnog lica, Novi Sad
  • Fakultet tehničkih nauka, Novi Sad - Visokoškolska jedinica van sedišta ustanove bez svojstva pravnog lica, Loznica
  • Evropski univerzitet
  • Fakultet za menadžment
  • Fakultet za menadžment
  • Poslovni fakultet, Valjevo (PFV)
  • Poljoprivredni fakultet
  • Poljoprivredni fakultet
  • Poslovni fakultet, Valjevo - Visokoškolska jedinica van sedišta ustanove bez svojstva pravnog lica, Šabac
  • Pravni fakultet za privredu i pravosuđe, Novi Sad - Visokoškolska jedinica van sedišta ustanove bez svojstva pravnog lica, Beograd
  • Pravni fakultet za privredu i pravosuđe, Novi Sad - Visokoškolska jedinica van sedišta ustanove bez svojstva pravnog lica, Subotica
  • Pravni fakultet za privredu i pravosuđe, Novi Sad - Visokoškolska jedinica van sedišta ustanove bez svojstva pravnog lica, Šabac
  • Pedagoški fakultet
  • Nova akademija umetnosti
  • Matematički fakultet
  • Mašinski fakultet
  • Medicinski fakultet
  • Medicinski fakultet
  • Medicinski fakultet
  • Medicinski fakultet
  • Pravni fakultet
  • Pravni fakultet
  • Prirodno-matematički fakultet
  • Prirodno-matematički fakultet
  • Prirodno-matematički fakultet
  • Računarski fakultet
  • Saobraćajni fakultet
  • Rudarsko-geološki fakultet
  • Prirodno-matematički fakultet
  • Pravoslavni bogoslovski fakultet
  • Pravni fakultet
  • Pravni fakultet
  • Pravni fakultet
  • Pravni fakultet
  • Pravni fakultet, Priština - Visokoškolska jedinica van sedišta ustanove bez svojstva pravnog lica, Vranje
  • Pravni fakultet za privredu i pravosuđe
  • Mašinski fakultet
  • Kriminalističko-policijska akademija
  • Fakultet za sport
  • Fakultet za specijalnu edukaciju i rehabilitaciju
  • Fakultet za primenjenu ekologiju (FUTURA)
  • Fakultet za sport i fizičko vaspitanje
  • Fakultet za sport i turizam (TIMS)
  • Fakultet za strateški i operativni menadžment "FSOM"
  • Fakultet za strane jezike
  • Fakultet za primenjeni menadžment, ekonomiju i finansije "MEF" - bivši "Fakultet za menadžment malih i srednjih preduzeća"
  • Fakultet za pravo, javnu upravu i bezbednost - bivši "Fakultet za državnu upravu i administraciju”
  • Fakultet za međunarodnu ekonomiju - bivši "Geoekonomski fakultet"
  • Fakultet za menadžment u sportu
  • Fakultet za poslovne studije
  • Fakultet za poslovne studije
  • Fakultet za pravo, bezbednost i menadžment "Konstantin Veliki" - bivša "Visoka škola strukovnih studija za menadžment u saobraćaju”
  • Fakultet za poslovne studije i pravo - bivši "FORKUP"
  • Fakultet za umetnost i dizajn
  • Fakultet za uslužni biznis (FABUS)
  • Geografski fakultet
  • Fizički fakultet
  • Građevinski fakultet
  • Građevinski fakultet
  • Hemijski fakultet
  • Građevinsko-arhitektonski fakultet
  • Filozofski fakultet
  • Filozofski fakultet
  • Farmaceutski fakultet
  • Fakultet zaštite na radu
  • Farmaceutski fakultet
  • Filološki fakultet
  • Filozofski fakultet
  • Filozofski fakultet
  • Agronomski fakultet
Zatvori